icon
Wpisz e-mail znajomego

ABMmedia INFOrmacje FACHOWE

ul. Grzybowska 87

00-844 Warszawa

Tel. 22 270-12-93

info@abmmedia.com.pl

POLAND


Zapraszamy serdecznie. Prześlij zapytanie.

Skontaktujemy się z Państwem, aby ustalić szczegóły i wytyczne w zapytaniu ofertowym.

Prosimy o przesłanie zapytania i podanie danych kontaktowych.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Państwa dane są zabezpieczone i nie są udostępniane osobom trzecim.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym przez ABMmedia INFOrmacje FACHOWE Marek Rębisz wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem REGON 83032899, nr NIP 8651295265 jako administratora danych osobowych, do celów związanych z procedurą obsługi klienta oraz kontaktu z klientem drogą elektroniczną i telefoniczną. Podanie moich danych jest dobrowolne, jednak podanie danych jest niezbędne w celach opisanych w niniejszej klauzuli.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od ABMmedia INFOrmacje FACHOWE Marek Rębisz informacji dotyczących oferty przesłanej drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej nw. klauzuli informacyjnej RODO.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 oraz art. 14 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnym przepływem takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy:

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ABMmedia INFOrmacje FACHOWE Marek Rębisz. Adres w Warszawie: ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Nazwa skrócona to: ABMmedia. Można kontaktować się z nami w następujący sposób:
CELE I PODSTAWY PRZETWARZANIA
  1. Dane osobowe przetwarzane będą w celu:
OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH
  1. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji zapytania ofertowego i/lub realizacji umowy.
PRZYSŁUGUJĄCE UPRAWNIENIA
  1. Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:
OBOWIĄZEK PODANIA DANYCH
  1. Podanie wymienionych w formularzu kontaktowym danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie ofertowe i/lub realizacji umowy
  2. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego / organizacji międzynarodowej
  3. Państwa dane nie będą przekazywane do innych odbiorców
  4. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą profilowane